VIII. ÍGY LÁTOM A VILÁGOT FOTÓPÁLYÁZAT

• A Győri Fotóklub Egyesület meghirdeti a VIII. Így látom a világot című fotópályázatát. A pályázat nyitott, minden amatőr és profi fotós részére, azon bárki részt vehet életkortól, foglalkozástól és lakóhelytől függetlenül – kivételt képeznek a zsűri tagjai. Pályázati kategóriánként egy szerzőtől legfeljebb négy (4) fotó küldhető be, sorozat, képpár nem adható be. 2020. október 1. előtt készült, illetve korábbi pályázatunkon elfogadott képeket nem fogadunk el.

PÁLYÁZATI KIÍRÁS LETÖLTÉSE

NEVEZÉSI LAP LETÖLTÉSE

STÁTUSZLISTA

Kategóriák:

A. Természet
B. Nyitott színes
C. Nyitott fekete – fehér
D. Utazás

A képeket és a nevezési lapot a megadott e-mail címre kell elküldeni: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Az email tárgy mezőbe kérjük beírni: Így látom a világot

A képeket JPG vagy JPEG formátumban kell feltölteni.

A pályázatra beküldendő képek hosszabbik oldala 1920 pixel. A fájlok maximális mérete 2 Mbyte. Nagyméretű melléklet esetén óriásfájl, WeTransfer és Google drive link használható.

A képek fájlneve ékezettel:

Kategória betűjele és sorszáma_Vezetéknév_Keresztnév_Kép_címe.jpg
(pl. A1_Hajas Péter_Reggel a tavon.jpg, C2_Nagy_János_Öregkor.jpg,stb.).

A beérkezett és pályázati kiírásnak megfelelő képek szerzőinek listáját (státuszlista) a rendező klub feltünteti a www.fotoklubgyor.hu oldalon.

A beküldött fotók tartalmi és teljes jogi felelőssége a pályázót terheli. A pályázók alkotásaik beküldésével elismerik és nyilatkoznak arról, hogy rendelkeznek a képek személyiségi jogi engedélyeivel.

Pályázni kizárólag olyan fotókkal lehet, amelyeknek egyedüli és kizárólagos szerzője a pályázó, továbbá nem sértik harmadik személy, vagy személyek jogait. Amennyiben a beadott fotók mégis megsértik más személyek szerzői, vagy egyéb személyhez fűződő jogait, akkor az abból fakadó bármilyen igény tekintetében a pályázó teljes jogi felelősséggel tartozik és köteles a Győri Fotóklub Egyesületet mindennemű jogi igény érvényesítése alól mentesíteni.

Amennyiben a szerző alkotásai nem felelnek meg a pályázati kiírásnak, úgy nem kerülnek zsűrizésre, a pályázati díjat nem fizeti vissza a Győri Fotóklub Egyesület a pályázónak. A rendezőség az elfogadott képeket a kiállítás népszerűsítése érdekében (megnyitó ünnepség, meghívó, plakát) térítés nélkül felhasználhatja a szerző nevének feltüntetésével. A fotók ettől eltérő célra való felhasználására a Győri Fotóklub Egyesület csak a pályázóval kötött külön megegyezés alapján jogosult. A kiállítás anyaga elérhető lesz a www.fotoklubgyor.hu oldalon.

A szervező a pályázó személyes adatait csak a pályázattal kapcsolatos információk közlésére használja fel, harmadik félnek semmilyen esetben nem adja át.

A képek a zsűri elé csak a nevezési díj befizetése után kerülhetnek. A határidőn túl, illetve a kiírásnak nem megfelelően küldött pályázati anyag a pályázatból kizárásra kerül! A zsűri döntése végleges, az ellen fellebbezési lehetőséggel nem lehet élni.

Zsűritagok:

• Aczél Péter fotóművész - EFIAP
  • Kiss Imre fotóművész - EFIAP/d3, A-MAFOSZ/p
  • Magdó István fotóművész - EFIAP/b

Nevezési díj:

A fotópályázat nevezési díja: 5.000 forint

A nevezési díj a Raiffeisen Bank Zrt. 12096712-01302282-00100003 számlaszámra utalandó.

Az utalás megjegyzés rovatában feltüntetendő: a szerző neve, valamint FOTÓPÁLYÁZAT 2023 TÁMOGATÁS

Ha lehetséges, kérjük az banki átutalás bizonylatát a pályázati anyaggal elküldeni!

Díjazás minden kategóriában:

I. helyezett: MAFOSZ-érem, Győri Fotóklub oklevél

II-III. helyezett: Győri Fotóklub plakett, oklevél

Zsűri dicséret 3x

Klub oklevél 3x

A legsikeresebb alkotó elismerése: MAFOSZ plakett és Győri Fotóklub oklevél

A pályázat nyertes képei – a pályázat és alkotó megjelöléssel – megjelennek az évenkénti Fotó - Hungarikumban

Pályázati Naptár:

Beküldési határidő: 2023. november 30.

Zsűrizés határideje: 2023. december 15.

Értesítés az eredményről: 2023. december 20.

Díjak postázása, letölthető katalógus: 2024. január 15.

A pályázat eredményéről mindenkit e-mailben tájékoztatunk.

A díjátadó ünnepség időpontjáról értesítést küldünk.

Pályázattal kapcsolatos információ: Vehofsics Erzsébet +36 30 599 6017